Aktualność: WOLNE MIEJSCA Zaproszenie na wyjazd integracyjny - II grupa

WOLNE MIEJSCA

Informujemy, że zwolniło się 7 miejsc na wyjazd integracyjny
"Gruzja  - Baśniowy Kraj"
szczegóły poniżej
Koleżanki i Koledzy,
W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się wyjazd integracyjny „Gruzja – Baśniowy Kraj” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym  organizowanym dla II grupy.  ZAPROSZENIE NA WYJAZD INTEGRACYJNY 

Klub Integracyjny Doradców Podatkowych 
przy Pomorskim Oddziale KIDP
serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów 
na wyjazd integracyjny „Gruzja – Baśniowy Kraj”
grupa II

Termin: 09.10.2018 r. -17.10.2018 r.

Miejsce: Gruzja – wycieczka objazdowa

Opłata za wyjazd integracyjny od osoby wynosi:  3650,00 zł (podana cena jest ceną ostateczną – proszę nie sugerować się * widoczną przy zgłaszaniu się przez stronę internetową oraz zmianą kursu walut)

Cena obejmuje: przelot samolotem na trasie Warszawa-Tbilisi-Warszawa (bagaż podręczny 8 kg i rejestrowany 20 kg), przejazdy autokarem i opiekę polskojęzycznego pilota -przewodnika, udział w wyjeździe integracyjnym zgodnie z programem wyjazdu, zakwaterowanie w hotelach *** i dodatkowe noclegi w noc przylotu i wylotu, świadczenia zgodnie z programem wyjazdu. Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym za dopłatą ( dopłata w wysokości 160 USD – płatne na miejscu). Chęć skorzystania z zakwaterowania w pokoju jednoosobowym powinna zostać zgłoszona w dniu zapisu na wyjazd.

Wyjazd integracyjny realizuje LLC TAMADA TOUR , ul. Chikobava 33/Adjamentis2, 0102 Tbilisi, Gruzja, w imieniu którego działa biuro podróży TAMADA TOUR SP. Z O.O., które  zawrze z każdym uczestnikiem indywidualną umowę. 

Płatności za udział w wyjeździe należy dokonać zgodnie z warunkami umowy, bezpośrednio na rachunek TAMADA TOUR SP. Z O.O 
Tytułem: imię i nazwisko uczestnika, termin wyjazdu 09.10.2018 r. -17.10.2018 r.

Biuro podróży TAMADA TOUR SP. Z O.O., specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Rosji oraz innych krajów Centralnej i Południowo-Wschodniej Azji, a wyjazdy przez nich organizowane cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Właścicielem biura jest Pan Krzysztof  Nodar Ciemnołoński - podróżnik, kulturoznawca, bloger i vloger o gruzińskich korzeniach,  Jest on znany także jako  autor artykułów o Gruzji, z którymi mogą się Państwo zapoznać na blogu  http://www.polakogruzin.pl/  . Prowadzi też kanał na youtube, na którym znajdą Państwo ciekawe informacje  przydatne w czasie pobytu w Gruzji https://www.youtube.com/channel/UCzfZiwcbfC9hK_uYq3xxKxA

Zgłoszenia na wyjazd proszę dokonywać na pomocą strony internetowej (ostatni termin wyjazdu na stronie - z adnotacją „rezerwacja”)  - w miejscu uwagi wpisać  „doradca podatkowy nr wpisu ….”
https://www.tamadatour.pl/oferty/gruzja-basniowy-kraj-9-dni/


Po dokonaniu zgłoszenia internetowego uprzejmie prosimy o dodatkowe poinformowanie o nim Klubu Integracyjnego Doradców Podatkowych przy PO KIDP (na adres e-mail: pomorski@kidp.pl).

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. 

Termin zgłoszeń udziału w wyjeździe integracyjnym upływa w dniu 16 lipca 2018 r.

Z koleżeńskim pozdrowieniem 

Lech Feder 
Przewodniczący Rady Programowej
Klubu Integracyjnego Doradców Podatkowych 
przy Pomorskim Oddziale KIDP

DATA PUBLIKACJI: 2018-09-24 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (58) 321 72 81, (58) 321 72 80
Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Szymanowskiego 2 lok. 5.09
80-280 Gdańsk

tel. (58) 321 72 81, (58) 321 72 80
fax. (58) 321 72 80

x
x