Aktualność: Informacje bieżące

Bieżące informacje

 

Pożegnaliśmy w ostatnim miesiącu dwójkę naszych doradców podatkowych - Małgorzatę Kleban-Stadnik oraz Jerzego Gołowacz. Na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach i pamięci.


W dniu 11 maja 2019 r. zostały przyznane Odznaczenia – Medale Bursztynowe za szczególne zasługi na rzecz Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych dla Elżbiety Siemiątkowskiej-Piętka, dla Andrzeja Kozłowskiego oraz dla Waldemara Skierś. Ponownie Państwu dziękuję za poświęcony czas i ogrom pracy włożonej w rozwój Krajowej Izby Doradców Podatkowych, jak również Regionalnych Oddziałów.

 

Działalność promocyjna

Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych ma już swój profil na Facebooku. Zachęcamy do aktywnego śledzenia postów, jak również komentowania i wyrażania własnych opinii.

 

Kontynuowane są dyżury eksperckie doradców podatkowych w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdańska i Urzędem Miasta Gdyni. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji poprzez zgłoszenie gotowości do pełnienia dyżurów w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres pomorski@kidp.pl


Działalność szkoleniowa

W dniu 25 czerwca 2019 r. odbyło się szkolenie w Hotelu Faltom w Rumi na temat „Uprawnień organów KAS i obowiązków kontrolowanych w toku czynności sprawdzających, kontroli podatkowej i kontroli celno-skarbowej” poprowadzone przez Pana Marka Kwietko-Bębnowskiego.

 

W dniu 29 lipca 2019 r. odbędzie się szkolenie w Hotelu Faltom w Rumi na temat „Opodatkowania podatkiem u źródła przychodów wypłaconych podmiotom zagranicznym” poprowadzone przez Pana Marcina Grześkowiak.


Klub Dyskusyjny

W dniu 4 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie Klubu Dyskusyjnego Doradców Podatkowych przy Pomorskim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Tematem była „Optymalizacja podatkowa, a obowiązek raportowania MDR”. Spotkanie to było bardzo dobrym miejscem do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Następne spotkanie planowane jest w miesiącu sierpniu 2019 r.


Klub Integracyjny

Klub Integracyjny Doradców Podatkowych przy Pomorskim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza na wyjazd integracyjny "Kazachstan - 9 dni". Termin wyjazdu 04.10.2019 r. - 12.10.2019 r. Wszystkie informacje dotyczące zapisów i wyjazdu dostępne są tutaj.

 

Współpraca z Uniwersytetem Gdańskim

 

Zarząd Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych kontynuuje współpracę z Przedstawicielami Uniwersytetu Gdańskiego w celu organizacji szkoleń łączonych, zarówno dla doradców podatkowych, jak również studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Taka współpraca jest aktywną promocją zawodu doradcy podatkowego, pozwalającą na analizę poruszanych zagadnień z różnych perspektyw. Planowany termin rozpoczęcia szkoleń to koniec czerwca 2019 r.

DATA PUBLIKACJI: 2019-08-16 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (58) 321 72 81, (58) 321 72 80
Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Szymanowskiego 2 lok. 5.09
80-280 Gdańsk

tel. (58) 321 72 81, (58) 321 72 80
fax. (58) 321 72 80

x
x