Aktualność: Informacje bieżące

Bieżące informacje


Pożegnaliśmy w ostatnim czasie dwójkę naszych doradców podatkowych. Zmarł Czesław Lis oraz Franciszek Jutrzenka-Trzebiatowski. Na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach i pamięci.


Działalność promocyjna


Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych ma już swój profil na Facebooku. Zachęcamy do aktywnego śledzenia postów, jak również komentowania i wyrażania własnych opinii.

 

Kontynuowane są dyżury eksperckie doradców podatkowych w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdańska i Urzędem Miasta Gdyni. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji poprzez zgłoszenie gotowości do pełnienia dyżurów w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres pomorski@kidp.pl


Działalność szkoleniowa

W dniu 27 sierpnia 2019 r. odbyło się szkolenie w Hotelu Faltom w Rumi na temat „Zmiany w VAT od 1 września 2019 r.” poprowadzone przez Pana Marcina Grześkowiak.

 

W dniach 23-26 września 2019 r. odbędzie się szkolenie wyjazdowe połączone ze zwiedzaniem Ziemi Lubuskiej oraz Drezna w Zielonej Górze na temat „Struktura organizacyjna  i prawo korporacyjne samorządu doradców podatkowych”. Serdecznie zapraszamy do udziału.


W dniu 30 września 2019 r. odbędzie się szkolenie w Hotelu Faltom w Rumi na temat „Nieruchomości w świetle ustawy o podatku dochodowym z uwzględnieniem podatku od przychodów z budynków, ustawy o podatku VAT, PCC, podatku od spadków i darowizn i podatku od nieruchomości.” poprowadzone przez Panią Barbarę Spychała-Krzesaj.


Klub Dyskusyjny

W dniu 13 sierpnia 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Dyskusyjnego Doradców Podatkowych przy Pomorskim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Tematem było „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu”. Spotkanie to było bardzo dobrym miejscem do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Następne spotkanie planowane jest w miesiącu październiku 2019 r.


Klub Integracyjny

Klub Integracyjny Doradców Podatkowych przy Pomorskim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza na wyjazd integracyjny "Kazachstan - 9 dni". Termin wyjazdu 04.10.2019 r. - 12.10.2019 r. Wszystkie informacje dotyczące zapisów i wyjazdu dostępne są tutaj.

 

Współpraca z Uniwersytetem Gdańskim

 

Zarząd Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych kontynuuje współpracę z Przedstawicielami Uniwersytetu Gdańskiego w celu organizacji szkoleń łączonych, zarówno dla doradców podatkowych, jak również studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Taka współpraca jest aktywną promocją zawodu doradcy podatkowego, pozwalającą na analizę poruszanych zagadnień z różnych perspektyw. Planowany termin rozpoczęcia szkoleń to koniec października 2019 r.

DATA PUBLIKACJI: 2019-10-17 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (58) 321 72 81, (58) 321 72 80
Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Szymanowskiego 2 lok. 5.09
80-280 Gdańsk

tel. (58) 321 72 81, (58) 321 72 80
fax. (58) 321 72 80

x
x